[av_revolutionslider id=’1′]

Kruszywa

Szeroka gama dostępnych kruszyw pozwala dobrać odpowiedni rodzaj zdgodnie z przeznaczeniem. W naszej ofercie znajdują się zarówno kruszywa drobne doskonałe do wykonywania zapraw oraz wylewek, jak i kruszywa grube niezbędne przy realizacji wszelkiego rodzaju podbudów.

Piasek płukany – kruszywo drobne idealne do murowania i wykonywania wylewek betonowych.    W ofercie posiadamy piasek o frakcji 0-2 mm.

Piasek płukany 0-2 mm

Piasek płukany 0-2 mm

Piasek kopany – kruszywo drobne doskonale nadające się do wszelkiego rodzaju podsypek oraz zasypek fundamentów.

Piasek kopany

Piasek kopany

Piasek suszony – znajduje zastosowanie w produkcji suchych mieszanek betonowych i zapraw oraz do piaskowania elementów stalowych. W ofercie posiadamy piasek o frrakcji 0,5-2 mm luzem, pakowany w worki typu big bag 0,5 t oraz 1 t i worki foliowe 25 kg.

Piasek suszony 0,5-2 mm

Piasek suszony 0,5-2 mm

Żwir – jest powszechnie stosowany w produkcji betonu towarowego. Znajduje także zastosowanie przy podbudowach oraz czasami jest dodawany do mas bitumicznych i nawierzchni. Warstwy żwiru zapewniają bardzo dobrą filtrację oraz przepuszczalność wody. Może być również stosowany     w ogrodnictwie jako wypełnienie powierzchni ozdobnych. W ofercie posiadamy żwir o frakcjach 2-8 mm, 8-16 mm.

Żwir 2-8 mm

Żwir 2-8 mm

Żwir 8-16 mm

Żwir 8-16 mm

Bazalt – kruszywo łamane stosowane jako materiał budowlany i drogowy, głównie do produkcji betonów drogowych i mostowych, mas bitumicznych, w podbudowach stabilizowanych mechanicznie, budowie torowisk kolejowych i tramwajowych. W ofercie posiadamy kruszywo bazaltowe o frakcjach 2-8 mm oraz 8-16 mm.

Bazalt 2-8 mm

Bazalt 2-8 mm

Bazalt 8-16 mm

Bazalt 8-16 mm

Kamień kopalniany czarny – tanie i niezastąpione kruszywo nadające się do utwardzania dróg tymczasowych oraz dojazdów na budowy. W ofercie posiadamy frakcję 30-60 mm i kruszywo niesortowane.

Kamień kopalniany czarny 30-60 mm

Kamień kopalniany czarny 30-60 mm

Kamień kopalniany niesrot

Kamień kopalniany czarny niesort

Kamień szary czeski – idealny do wysypywania dojazdów do posesji oraz placów. W ofercie posiadamy dwie frakcje: 8-11 mm oraz 11-22 mm.

Kamień szary czeski 8-11 mm

Kamień szary czeski 8-11 mm

Kamień szary czeski 11-22 mm

Kamień szary czeski 11-22 mm

Kliniec żółty Ząbkowice Śląskie – kruszywo drogowe stosowane najczęściej jako podbudowa oraz do umacniania nasypów. W ofercie posiadamy frakcję 0-63 mm.

Kamień żółty Ząbkowice Śląskie 0-63 mm

Kamień żółty Ząbkowice Śląskie 0-63 mm

Kamień szary Wisła – kruszywo drogowe, które może być stosowane zarówno jako podbudowa, jak   i warstwa nawierzchniowa. W ofercie posiadamy dwie frakcje: 20-30 mm i 30-60 mm.

Kamień szary Wisła 20-30 mm

Kamień szary Wisła 20-30 mm

Kamień szary Wisła 30-60 mm

Kamień szary Wisła 30-60 mm

Kruszywa drenażowe – znajdują zastosowanie jako opaska drenażowawarstwa wodonośnaluźna lub stabilizowana bądź magazyn wody opadowej. W ofercie posiadamy kruszywo drenażowe o frakcji 16-32 mm.

Oferujemy możliwość pakowania kruszyw w big bagi